6ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Ενημέρωση για την τελετή βράβευσης
34887
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-34887,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-42712
 
  • Αυτό το θέμα έχει 2 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 11 μήνες πριν από τον χρήστη Γιώργος Αθανασίου.
Επισκόπηση 2 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #34887
      Γιώργος Αθανασίου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα,
      Θα ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο θα ενημερωθούμε για την τελετή βράβευσης. Θα ειδοποιηθούμε μέσω email ή τηλεφωνικά; Στην πρώτη περίπτωση έχω πρόβλημα σύνδεσης με το email του πανελλήνιου σχολικού δικτύου. Μάλλον λάθος κωδικός. Αν θέλετε ενημερώστε μας μέσω του email που έγραψα παραπάνω. Αφορά τη συμμετοχή του τραγουδιού ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ του Δημοτικού Σχολείου Ιωλκού – Βόλου.
      Ευχαριστώ!

    • #34964
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας.

      Τι εννοείτε να ενημερωθείτε για την Τελετή Βράβευσης;

    • #35155
      Γιώργος Αθανασίου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα.
      Ας θέσω την απορία μου αυτή τη φορά λίγο διαφορετικά. Το σχολείο μας δεν πρόλαβε να δηλώσει συμμετοχή για το φεστιβάλ. Μπορεί ή χρειάζεται κάποιος εκπρόσωπος του σχολείου μας να παραστεί στην τελετή βράβευσης των νικητών; Σε περίπτωση κάποιας διάκρισης δεν χρειάζεται να είναι κάποιος από εμας εκεί; Δεν ξέρω αν έχετε ενημερώσει με κάποιο τρόπο τα σχολεία. Με το email μου από το πανελλήνιο σχολικό δίκτυο είχα κάποιο πρόβλημα σύνδεσης. Για το λόγο αυτό αν θέλετε επικοινωνήστε μαζί μου στο παρακάτω email: jackdani1967@yahoo.com

      Και πάλι ευχαριστώ!

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #34887
      Γιώργος Αθανασίου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα,
      Θα ήθελα να μάθω με ποιο τρόπο θα ενημερωθούμε για την τελετή βράβευσης. Θα ειδοποιηθούμε μέσω email ή τηλεφωνικά; Στην πρώτη περίπτωση έχω πρόβλημα σύνδεσης με το email του πανελλήνιου σχολικού δικτύου. Μάλλον λάθος κωδικός. Αν θέλετε ενημερώστε μας μέσω του email που έγραψα παραπάνω. Αφορά τη συμμετοχή του τραγουδιού ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ του Δημοτικού Σχολείου Ιωλκού – Βόλου.
      Ευχαριστώ!

    • #34964
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας.

      Τι εννοείτε να ενημερωθείτε για την Τελετή Βράβευσης;

    • #35155
      Γιώργος Αθανασίου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα.
      Ας θέσω την απορία μου αυτή τη φορά λίγο διαφορετικά. Το σχολείο μας δεν πρόλαβε να δηλώσει συμμετοχή για το φεστιβάλ. Μπορεί ή χρειάζεται κάποιος εκπρόσωπος του σχολείου μας να παραστεί στην τελετή βράβευσης των νικητών; Σε περίπτωση κάποιας διάκρισης δεν χρειάζεται να είναι κάποιος από εμας εκεί; Δεν ξέρω αν έχετε ενημερώσει με κάποιο τρόπο τα σχολεία. Με το email μου από το πανελλήνιο σχολικό δίκτυο είχα κάποιο πρόβλημα σύνδεσης. Για το λόγο αυτό αν θέλετε επικοινωνήστε μαζί μου στο παρακάτω email: jackdani1967@yahoo.com

      Και πάλι ευχαριστώ!

Επισκόπηση 2 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2019”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.