3ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ
17034
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-17034,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-18097
 

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ

  • Αυτό το θέμα έχει 8 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 8 έτη, 1 μήνα πριν από τον χρήστη ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ.
Επισκόπηση 8 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #17034
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα. Στη λίστα των σχολείων που υπέβαλαν συμμετοχή δεν βλέπω τη συμμετοχή του σχολείου μας. Γιατί συμβαίνει αυτό;

    • #17035
      wpadmin
      Keymaster

      Καλησπέρα σας,
      Ποιο είναι το όνομα του σχολείου σας, σε τι κατηγορία συμμετέχετε και πότε στείλατε τη συμμετοχή σας;

    • #17037
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Γυμνάσιο Δολιανών. Στείλαμε τη συμμετοχή στις 30-3 και έχουμε φτιάξει ένα ραδιοφωνικό μήνυμα.

    • #17044
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Κάναμε κανονικά την εγγραφή μας και ανεβάσαμε το spot μας χωρίς πρόβλημα.

    • #17047
      wpadmin
      Keymaster

      Καλημέρα σας,
      Προφανώς ανεβάσατε τη συμμετοχή σας σε λάθος σημείο. Σας δίνουμε τη δυνατότητα μέχρι σήμερα το βράδυ να κάνετε τη μεταφόρτωση σωστά. Διαβάστε την τελευταία ανακοίνωση: https://fest.europeanschoolradio.eu/3fest/telikiparatasi/

      Είμαστε στη διάθεσή σας για επιπλέον διευκρινήσεις

    • #17051
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Κάναμε εγγραφή μέσω Πανελληνιου Σχολικού Δικτύου. Όταν πάω να κάνω εγγραφή ξανά μου λέει ότι είμαι ηδη μέλος, αλλά δεν μπορώ να μπω από την είσοδο. Τι να κάνω;

    • #17052
      wpadmin
      Keymaster

      Μα εννοείται πως αν έχετε κάνει ήδη εγγραφή δε χρειάζεται να κάνετε ξανά τα δυο πρώτα βήματα (το λέει και στην υποσημείωση με το αστεράκι). Απλά συνδεθείτε και προχωρήστε στα επόμενα βήματα.

    • #17053
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Είμαι στο τελευταίο βήμα,κι ενώ χτες το αρχείο είχε ανέβει κανονικά και το ακούγαμε κιόλας από την ιστοσελίδα σας, τώρα γράφει Invalid file MIME type. Τι να κάνω;

    • #17054
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Τα κατάφερα. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #17034
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα. Στη λίστα των σχολείων που υπέβαλαν συμμετοχή δεν βλέπω τη συμμετοχή του σχολείου μας. Γιατί συμβαίνει αυτό;

    • #17035
      wpadmin
      Keymaster

      Καλησπέρα σας,
      Ποιο είναι το όνομα του σχολείου σας, σε τι κατηγορία συμμετέχετε και πότε στείλατε τη συμμετοχή σας;

    • #17037
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Γυμνάσιο Δολιανών. Στείλαμε τη συμμετοχή στις 30-3 και έχουμε φτιάξει ένα ραδιοφωνικό μήνυμα.

    • #17044
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Κάναμε κανονικά την εγγραφή μας και ανεβάσαμε το spot μας χωρίς πρόβλημα.

    • #17047
      wpadmin
      Keymaster

      Καλημέρα σας,
      Προφανώς ανεβάσατε τη συμμετοχή σας σε λάθος σημείο. Σας δίνουμε τη δυνατότητα μέχρι σήμερα το βράδυ να κάνετε τη μεταφόρτωση σωστά. Διαβάστε την τελευταία ανακοίνωση: https://fest.europeanschoolradio.eu/3fest/telikiparatasi/

      Είμαστε στη διάθεσή σας για επιπλέον διευκρινήσεις

    • #17051
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Κάναμε εγγραφή μέσω Πανελληνιου Σχολικού Δικτύου. Όταν πάω να κάνω εγγραφή ξανά μου λέει ότι είμαι ηδη μέλος, αλλά δεν μπορώ να μπω από την είσοδο. Τι να κάνω;

    • #17052
      wpadmin
      Keymaster

      Μα εννοείται πως αν έχετε κάνει ήδη εγγραφή δε χρειάζεται να κάνετε ξανά τα δυο πρώτα βήματα (το λέει και στην υποσημείωση με το αστεράκι). Απλά συνδεθείτε και προχωρήστε στα επόμενα βήματα.

    • #17053
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Είμαι στο τελευταίο βήμα,κι ενώ χτες το αρχείο είχε ανέβει κανονικά και το ακούγαμε κιόλας από την ιστοσελίδα σας, τώρα γράφει Invalid file MIME type. Τι να κάνω;

    • #17054
      ΚΑΛΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
      Επισκέπτης

      Τα κατάφερα. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

Επισκόπηση 8 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.