6ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Απορίες σχετικά με την ηχογράφηση
28882
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-28882,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-42712
 
  • Αυτό το θέμα έχει 3 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 5 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #28882
      Ελένη Πατσά
      Επισκέπτης

      Καλημέρα.Έχω ετοιμάσει ένα τραγουδάκι με τους μαθητές μου από Ικαρία,ωστόσο δεν υπάρχει στούντιο να το ηχογραφήσουμε.Αρκεί μια απλή ηχογράφηση από κινητό;Ευχαριστώ

    • #28889
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα στην όμορφη Ικαρία!
      Φυσικά και γίνεται αποδεκτό, αρκεί η προσπάθεια και η συμμετοχή για ένα τεράστιο μπράβο.
      Ωστόσο, δείτε μήπως μπορείτε να ηχογραφήσετε με ένα μικρόφωνο συνδεδεμένο στον υπολογιστή και με το απαραίτητο λογισμικό επεξεργασίας ήχου (πχ Audacity).

    • #28907
      Ελένη Πατσά
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα!Σε τί μορφή πρέπει να είναι το τραγούδι;mp3;

    • #28908
      wpadmin
      Keymaster

      Ναι, mp3

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #28882
      Ελένη Πατσά
      Επισκέπτης

      Καλημέρα.Έχω ετοιμάσει ένα τραγουδάκι με τους μαθητές μου από Ικαρία,ωστόσο δεν υπάρχει στούντιο να το ηχογραφήσουμε.Αρκεί μια απλή ηχογράφηση από κινητό;Ευχαριστώ

    • #28889
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα στην όμορφη Ικαρία!
      Φυσικά και γίνεται αποδεκτό, αρκεί η προσπάθεια και η συμμετοχή για ένα τεράστιο μπράβο.
      Ωστόσο, δείτε μήπως μπορείτε να ηχογραφήσετε με ένα μικρόφωνο συνδεδεμένο στον υπολογιστή και με το απαραίτητο λογισμικό επεξεργασίας ήχου (πχ Audacity).

    • #28907
      Ελένη Πατσά
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα!Σε τί μορφή πρέπει να είναι το τραγούδι;mp3;

    • #28908
      wpadmin
      Keymaster

      Ναι, mp3

Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2019”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.