6ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ
28869
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-28869,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-42712
 
  • Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 5 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη Ευτυχία Τούλιου.
Επισκόπηση 4 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #28869
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα!Προσπαθώ να συνδεθώ με τα στοιχεία μου στο myschool και μου τα εμφανίζει λανθασμένα (μήπως επειδή άλλαξα φέτος σχολείο;). Πατάω την επιλογή αποστολής κωδικού στο μέιλ αλλά εμφανίζεται μνμ ότι δεν μου παρέχεται το δικαίωμα αυτό. Προσπάθησα να κάνω εγγραφή από την αρχή αλλά συμπληρώνοντας τα 2 πεδία δεν κάνει ανακατεύθυνση στο myschool αλλά σε άλλη σελ που περνάει αυτόματα τα στοιχεία δεν με αφήνει να τα αλλάξω. Τι πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

    • #28870
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Τα στοιχεία σας στο ΠΣΔ βάζετε. Όχι του myschool.

    • #28880
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Ναι, για το πσδ εννοούσα!

    • #28885
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Ακολουθείτε τις διαδικασίες κανονικά; Πέρσι είχατε υποβάλει συμμετοχή;
      Αν το πρόβλημα παραμένει, στείλτε ένα email στο europeanschoolradio.info@gmail.com για να το δούμε πιο συγκεκριμένα.

    • #28900
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Ναι, είχα υποβάλει κανονικά πέρσι αίτηση, αλλά από τότε έχει αλλάξει ο κωδικός μου στο πσδ. Μήπως φταίει αυτό?Αλλά ούτε εγγραφή εκ νέου δεν μπορώ να κάνω.Μετά την ανακατεύθυνση με ξαναβγάζει στης εξής σελ. http://europeanschoolradio.eu/entrance. Το στέλνω και στο μέιλ.Ευχαριστώ!

      • #28901
        Ευτυχία Τούλιου
        Επισκέπτης

        Γράψτε στο email που θα στείλετε ποιο είναι το username σας στο ΠΣΔ.
        Ευχαριστούμε.

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #28869
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα!Προσπαθώ να συνδεθώ με τα στοιχεία μου στο myschool και μου τα εμφανίζει λανθασμένα (μήπως επειδή άλλαξα φέτος σχολείο;). Πατάω την επιλογή αποστολής κωδικού στο μέιλ αλλά εμφανίζεται μνμ ότι δεν μου παρέχεται το δικαίωμα αυτό. Προσπάθησα να κάνω εγγραφή από την αρχή αλλά συμπληρώνοντας τα 2 πεδία δεν κάνει ανακατεύθυνση στο myschool αλλά σε άλλη σελ που περνάει αυτόματα τα στοιχεία δεν με αφήνει να τα αλλάξω. Τι πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

    • #28870
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Τα στοιχεία σας στο ΠΣΔ βάζετε. Όχι του myschool.

    • #28880
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Ναι, για το πσδ εννοούσα!

    • #28885
      Ευτυχία Τούλιου
      Επισκέπτης

      Ακολουθείτε τις διαδικασίες κανονικά; Πέρσι είχατε υποβάλει συμμετοχή;
      Αν το πρόβλημα παραμένει, στείλτε ένα email στο europeanschoolradio.info@gmail.com για να το δούμε πιο συγκεκριμένα.

    • #28900
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Ναι, είχα υποβάλει κανονικά πέρσι αίτηση, αλλά από τότε έχει αλλάξει ο κωδικός μου στο πσδ. Μήπως φταίει αυτό?Αλλά ούτε εγγραφή εκ νέου δεν μπορώ να κάνω.Μετά την ανακατεύθυνση με ξαναβγάζει στης εξής σελ. http://europeanschoolradio.eu/entrance. Το στέλνω και στο μέιλ.Ευχαριστώ!

      • #28901
        Ευτυχία Τούλιου
        Επισκέπτης

        Γράψτε στο email που θα στείλετε ποιο είναι το username σας στο ΠΣΔ.
        Ευχαριστούμε.

Επισκόπηση 4 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2019”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.