6ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Μεταφόρτωση ραδιοφωνικού μηνύματός
29243
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-29243,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-42712
 
  • Αυτό το θέμα έχει 3 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 5 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #29243
      Ειρήνη Χατζηλάρη
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας, προσπαθώ εδώ και δύο μέρες να υποβάλω τις συμμετοχές των μαθητών μου Δ2 τάξη του 2ου Δημοτικού Πετρούπολης για το διαγωνισμό και δεν υπάρχει η ένδειξη μεταφόρτωση εκπομπής. Επίσης δεν δέχεται το πρόγραμμα την εισαγωγή μου με τους κωδικούς που έχω στο πανελλήνιο σχολικό δίκτυο, οπότε με το ίδιο όνομα έκανα εισαγωγή με νέους κωδικούς. Οι μαθητές μου ανησυχούν, θα προλάβουμε να υποβάλλουμε τις εργασίες τους; Ευχαριστώ

    • #29245
      Ειρήνη Χατζηλάρη
      Επισκέπτης

      Δεν υπάρχει καθόλου όταν κάνω είσοδο, η κατηγορία προσθήκη εκπομπής στην αρχική σελίδα. Τι πρέπει να κάνω; Πώς θα σας υποβάλω τις συμμετοχές μας;

    • #29300
      ΠΑΝΟΣ ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ
      Επισκέπτης

      Προσπαθώ να υποβάλλω ραδιοφωνικό μήνυμα για το διαγωνισμό και δεν υπάρχει η ένδειξη. Παρακαλώ ενημερώστε μας γιατί λήγει η προθεσμία.

    • #29425
      wpadmin
      Keymaster

      Έχουν απαντηθεί τα ερωτήματά σας στο email.
      Καλή επιτυχία.

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #29243
      Ειρήνη Χατζηλάρη
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας, προσπαθώ εδώ και δύο μέρες να υποβάλω τις συμμετοχές των μαθητών μου Δ2 τάξη του 2ου Δημοτικού Πετρούπολης για το διαγωνισμό και δεν υπάρχει η ένδειξη μεταφόρτωση εκπομπής. Επίσης δεν δέχεται το πρόγραμμα την εισαγωγή μου με τους κωδικούς που έχω στο πανελλήνιο σχολικό δίκτυο, οπότε με το ίδιο όνομα έκανα εισαγωγή με νέους κωδικούς. Οι μαθητές μου ανησυχούν, θα προλάβουμε να υποβάλλουμε τις εργασίες τους; Ευχαριστώ

    • #29245
      Ειρήνη Χατζηλάρη
      Επισκέπτης

      Δεν υπάρχει καθόλου όταν κάνω είσοδο, η κατηγορία προσθήκη εκπομπής στην αρχική σελίδα. Τι πρέπει να κάνω; Πώς θα σας υποβάλω τις συμμετοχές μας;

    • #29300
      ΠΑΝΟΣ ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ
      Επισκέπτης

      Προσπαθώ να υποβάλλω ραδιοφωνικό μήνυμα για το διαγωνισμό και δεν υπάρχει η ένδειξη. Παρακαλώ ενημερώστε μας γιατί λήγει η προθεσμία.

    • #29425
      wpadmin
      Keymaster

      Έχουν απαντηθεί τα ερωτήματά σας στο email.
      Καλή επιτυχία.

Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2019”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.