4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Ανάρτηση και εκπομπή της συμμετοχής
19740
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19740,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

Ανάρτηση και εκπομπή της συμμετοχής

  • Αυτό το θέμα έχει 3 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19740
      Νίτσα Αργυρού
      Επισκέπτης

      Γεια σας,
      το σχολείο μου συμμετέχει για πρώτη φορά στο μαθητικό ραδιόφωνο και στο διαγωνισμό με τραγούδι και σποτ. Δεν έχουμε κάνει ακόμη καμία εκπομπή. Μπορούμε να κάνουμε εκπομπή με το τραγούδι και το σποτάκι που συμμετέχουν στο διαγωνισμό; Στους όρους αναφέρεται να μην γίνεται ορατό το όνομα του σχολείου μέσα από το τραγούδι ή το μήνυμα. Αν το αναρτήσω το ΔΜΡ θα υπάρξει πρόβλημα (αφού θα φαίνεται με ποιο τραγούδι και ποιο σποτ συμμετέχουμε);
      Ευχαριστώ πολύ,

    • #19745
      wpadmin
      Keymaster

      Καλημέρα σας.
      Καλώς ήρθατε στη μεγάλη παρέα του μαθητικού ραδιοφώνου. Όπως σωστά διαβάσατε δεν πρέπει να ακούγεται το όνομα του σχολείου στη συμμετοχή σας ούτε και να το δημοσιεύσετε ή να ακουστεί κάπου μέχρι την ολοκλήρωση της αξιολόγησης από τους κριτές στις 24/2/2017. Μετά από αυτή την ημερομηνία μπορείτε να κάνετε οποιαδήποτε δημοσίευση και μετάδοση και εννοείται και εκπομπή. Άλλωστε τότε θα ξεκινήσει και η ψηφοφορία του κοινού όπου όλοι θα μπορούν να έχουν πρόσβαση σε όλα τα στοιχεία των συμμετοχών.

      Καλή επιτυχία.

    • #19768
      ΓΑΛΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
      Επισκέπτης

      Σας παρακαλώ πολύ να ελέγξετε αν η συμμετοχή του τραγουδιού μου έχει ανέβει στην πλατφόρμα.
      Το έχω στείλει από το 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ και ο τίτλος του τραγουδιού είναι: ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΟΛΕΊΟ ΠΙΑ. Ευχαριστώ πολύ

    • #19773
      wpadmin
      Keymaster

      Μπορείτε να κάνετε μόνος σας τον έλεγχο μέσω της σελίδας:

      Συμμετοχές – Ψηφοφορία Ακροατών ESR

      Καλή Επιτυχία !

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19740
      Νίτσα Αργυρού
      Επισκέπτης

      Γεια σας,
      το σχολείο μου συμμετέχει για πρώτη φορά στο μαθητικό ραδιόφωνο και στο διαγωνισμό με τραγούδι και σποτ. Δεν έχουμε κάνει ακόμη καμία εκπομπή. Μπορούμε να κάνουμε εκπομπή με το τραγούδι και το σποτάκι που συμμετέχουν στο διαγωνισμό; Στους όρους αναφέρεται να μην γίνεται ορατό το όνομα του σχολείου μέσα από το τραγούδι ή το μήνυμα. Αν το αναρτήσω το ΔΜΡ θα υπάρξει πρόβλημα (αφού θα φαίνεται με ποιο τραγούδι και ποιο σποτ συμμετέχουμε);
      Ευχαριστώ πολύ,

    • #19745
      wpadmin
      Keymaster

      Καλημέρα σας.
      Καλώς ήρθατε στη μεγάλη παρέα του μαθητικού ραδιοφώνου. Όπως σωστά διαβάσατε δεν πρέπει να ακούγεται το όνομα του σχολείου στη συμμετοχή σας ούτε και να το δημοσιεύσετε ή να ακουστεί κάπου μέχρι την ολοκλήρωση της αξιολόγησης από τους κριτές στις 24/2/2017. Μετά από αυτή την ημερομηνία μπορείτε να κάνετε οποιαδήποτε δημοσίευση και μετάδοση και εννοείται και εκπομπή. Άλλωστε τότε θα ξεκινήσει και η ψηφοφορία του κοινού όπου όλοι θα μπορούν να έχουν πρόσβαση σε όλα τα στοιχεία των συμμετοχών.

      Καλή επιτυχία.

    • #19768
      ΓΑΛΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
      Επισκέπτης

      Σας παρακαλώ πολύ να ελέγξετε αν η συμμετοχή του τραγουδιού μου έχει ανέβει στην πλατφόρμα.
      Το έχω στείλει από το 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ και ο τίτλος του τραγουδιού είναι: ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΟΛΕΊΟ ΠΙΑ. Ευχαριστώ πολύ

    • #19773
      wpadmin
      Keymaster

      Μπορείτε να κάνετε μόνος σας τον έλεγχο μέσω της σελίδας:

      Συμμετοχές – Ψηφοφορία Ακροατών ESR

      Καλή Επιτυχία !

Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.