4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Απορία
18859
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-18859,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

Απορία

  • Αυτό το θέμα έχει 4 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη Βασίλης Φαγογένης.
Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #18859
      Κασαντρα
      Επισκέπτης

      Θα πρέπει να διαλέξουμε μια από τις θεματικές φράσεις και να γράψουμε πάνω σε αυτό ενα τραγούδι ή πρέπει να συμπεριλαβουμε όλες τις θεματικές???
      Επίσης θα πρέπει να έχει κάποιο όριο ή γράφουμε ένα τραγούδι όσων λεπτών θέλουμε??

    • #18864
      Βασίλης ΦΑγογένης
      Επισκέπτης

      Το τραγούδι σύμφωνα με τους όρους του διαγωνισμού πρεπει να είναι μέχρι ενάμισυ λεπτό.
      όσον αφορά τις θεματικές, θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω αν μπορεί το σποτ να επεκτείνεται σε 2 ή και παραπάνω θεματικές

      • #18868
        wpadmin
        Keymaster

        Βασίλη, παρομοίως. Επιλέγεις μία θεματική για να δημιουργήσεις είτε ραδ. μήνυμα ενάμισι λεπτού είτε τραγούδι τριών λεπτών.

    • #18867
      wpadmin
      Keymaster

      Καλησπέρα, Κασάντρα. Η θεματική που θα επιλέξετε για να δημιουργήσετε είναι μία. Όχι όλες μαζί. Το τραγούδι είναι έως 3 λεπτά.

    • #18872
      Βασίλης Φαγογένης
      Επισκέπτης

      Να διορθώσω στην απάντησή μου παραπάνω, ότι, όπως προείπε και η Ευτυχία, το τραγούδι είναι έως 3 λεπτά και το σποτ μέχρι ενάμιση λεπτό (εκ παραδρομής έγραψα ότι το τραγούδι πρεπει να είναι μέχρι ενάμιση λεπτό. Γράψτε ΛΑΘΟΣ)

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #18859
      Κασαντρα
      Επισκέπτης

      Θα πρέπει να διαλέξουμε μια από τις θεματικές φράσεις και να γράψουμε πάνω σε αυτό ενα τραγούδι ή πρέπει να συμπεριλαβουμε όλες τις θεματικές???
      Επίσης θα πρέπει να έχει κάποιο όριο ή γράφουμε ένα τραγούδι όσων λεπτών θέλουμε??

    • #18864
      Βασίλης ΦΑγογένης
      Επισκέπτης

      Το τραγούδι σύμφωνα με τους όρους του διαγωνισμού πρεπει να είναι μέχρι ενάμισυ λεπτό.
      όσον αφορά τις θεματικές, θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω αν μπορεί το σποτ να επεκτείνεται σε 2 ή και παραπάνω θεματικές

      • #18868
        wpadmin
        Keymaster

        Βασίλη, παρομοίως. Επιλέγεις μία θεματική για να δημιουργήσεις είτε ραδ. μήνυμα ενάμισι λεπτού είτε τραγούδι τριών λεπτών.

    • #18867
      wpadmin
      Keymaster

      Καλησπέρα, Κασάντρα. Η θεματική που θα επιλέξετε για να δημιουργήσετε είναι μία. Όχι όλες μαζί. Το τραγούδι είναι έως 3 λεπτά.

    • #18872
      Βασίλης Φαγογένης
      Επισκέπτης

      Να διορθώσω στην απάντησή μου παραπάνω, ότι, όπως προείπε και η Ευτυχία, το τραγούδι είναι έως 3 λεπτά και το σποτ μέχρι ενάμιση λεπτό (εκ παραδρομής έγραψα ότι το τραγούδι πρεπει να είναι μέχρι ενάμιση λεπτό. Γράψτε ΛΑΘΟΣ)

Επισκόπηση 3 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.