4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Επιτρεπεται συμμετοχη 1 ατομου?
19435
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19435,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

Επιτρεπεται συμμετοχη 1 ατομου?

  • Αυτό το θέμα έχει 4 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη Ηλεκτρα.
Επισκόπηση 4 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19435
      Ηλεκτρα
      Επισκέπτης

      Θα ηθελα να συμμετεχω στο Καντο να ακουστει 2017(με τραγουδι) αλλα δεν εχω ομαδα. Μπορεί το σχολείο μου να με δηλώσει ως μεμονομενο άτομο?

    • #19436
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητή Ηλέκτρα, είσαι μαθήτρια;
      Θα μπορούσε το σχολείο σου να δηλώσει ότι θα συμμετέχει, αρκεί να βρεις έναν/μία εκπαιδευτικό.
      Από ποιο σχολείο είσαι;

    • #19438
      Ηλεκτρα
      Επισκέπτης

      Ναι είμαι μαθήτρια σε δημόσιο Λύκειο του
      Πειραιά. Συνεπώς δεν υπάρχει πρόβλημα στην
      ατομική συμμετοχή? Και τι πρέπει να πω στον
      καθηγητη για να μπορώ να πάρω μέρος? Δηλαδή
      καθηγητής επιβαρύνεται με κάποιο έργο που
      ισως τον κανει να διστάσει να δεχτει?
      Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

    • #19439
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητή Ηλέκτρα,
      χαιρόμαστε πάρα πολύ για τη θέληση να συμμετέχεις στον διαγωνισμό με το σχολείο σου.
      Μπορείς να ενημερώσεις τους καθηγητές σου για τον διαγωνισμό και να υποβάλει το σχολείο σου τη συμμετοχή σου.
      Δεν επιβαρύνεται με κάποιο έργο. Απλά, θα κάνει εγγραφή του σχολείου στην πλατφόρμα του ραδιοφώνου. Η εγγραφή στην πλατφόρμα απαιτεί ένα λογότυπο (αφισάκι) κι ένα σποτάκι που να διαφημίζουν το σχολείο. ‘Επειτα, θα μπορεί να υποβάλει τη συμμετοχή στον διαγωνισμό (τραγούδι).

    • #19440
      Ηλεκτρα
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστώ πολύ!!

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19435
      Ηλεκτρα
      Επισκέπτης

      Θα ηθελα να συμμετεχω στο Καντο να ακουστει 2017(με τραγουδι) αλλα δεν εχω ομαδα. Μπορεί το σχολείο μου να με δηλώσει ως μεμονομενο άτομο?

    • #19436
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητή Ηλέκτρα, είσαι μαθήτρια;
      Θα μπορούσε το σχολείο σου να δηλώσει ότι θα συμμετέχει, αρκεί να βρεις έναν/μία εκπαιδευτικό.
      Από ποιο σχολείο είσαι;

    • #19438
      Ηλεκτρα
      Επισκέπτης

      Ναι είμαι μαθήτρια σε δημόσιο Λύκειο του
      Πειραιά. Συνεπώς δεν υπάρχει πρόβλημα στην
      ατομική συμμετοχή? Και τι πρέπει να πω στον
      καθηγητη για να μπορώ να πάρω μέρος? Δηλαδή
      καθηγητής επιβαρύνεται με κάποιο έργο που
      ισως τον κανει να διστάσει να δεχτει?
      Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

    • #19439
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητή Ηλέκτρα,
      χαιρόμαστε πάρα πολύ για τη θέληση να συμμετέχεις στον διαγωνισμό με το σχολείο σου.
      Μπορείς να ενημερώσεις τους καθηγητές σου για τον διαγωνισμό και να υποβάλει το σχολείο σου τη συμμετοχή σου.
      Δεν επιβαρύνεται με κάποιο έργο. Απλά, θα κάνει εγγραφή του σχολείου στην πλατφόρμα του ραδιοφώνου. Η εγγραφή στην πλατφόρμα απαιτεί ένα λογότυπο (αφισάκι) κι ένα σποτάκι που να διαφημίζουν το σχολείο. ‘Επειτα, θα μπορεί να υποβάλει τη συμμετοχή στον διαγωνισμό (τραγούδι).

    • #19440
      Ηλεκτρα
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστώ πολύ!!

Επισκόπηση 4 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.