4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19976
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19976,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

  • Αυτό το θέμα έχει 1 απάντηση, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 1 απαντητικού νήματος
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19976
      IOYΛΙΑΝΗ ΒΡΟΥΤΣΗ
      Επισκέπτης

      Επιπλέον μου εμφανίζει ότι θα μεταδοθεί 24 Φεβρουαρίου ενώ νομίζω ότι η κατηγορία Τέχνη και Πολιτισμός στην οποία την έχω εντάξει κατά το πρόγραμμα παίζονται Πέμπτη. Κι αυτό μπερδεύετε ακόμη περισσότερο, αν λάβουμε υπόψη και τις προθεσμίες μεταφόρτωσης εκπομπών για να μεταδοθούν.

      Αναμένω τα φώτα σας…

      Ευχαριστώ

      Ιουλιανή Βρούτση

    • #19977
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητή Ιουλιανή,
      Οι οδηγίες είναι σαφείς: https://fest.europeanschoolradio.eu/4fest/submit_instructions/

      η συμμετοχή στο διαγωνισμό γίνεται επιλέγοντας σαν είδος εκπομπής: Καντο νακουστεί…

      Αφού κάνετε τη σωστή μεταφόρτωση, παρακαλούμε διαγράψτε τη θεματική εκπομπή (από τη λίστα παραγωγών)

      Καλή συνέχεια

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19976
      IOYΛΙΑΝΗ ΒΡΟΥΤΣΗ
      Επισκέπτης

      Επιπλέον μου εμφανίζει ότι θα μεταδοθεί 24 Φεβρουαρίου ενώ νομίζω ότι η κατηγορία Τέχνη και Πολιτισμός στην οποία την έχω εντάξει κατά το πρόγραμμα παίζονται Πέμπτη. Κι αυτό μπερδεύετε ακόμη περισσότερο, αν λάβουμε υπόψη και τις προθεσμίες μεταφόρτωσης εκπομπών για να μεταδοθούν.

      Αναμένω τα φώτα σας…

      Ευχαριστώ

      Ιουλιανή Βρούτση

    • #19977
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητή Ιουλιανή,
      Οι οδηγίες είναι σαφείς: https://fest.europeanschoolradio.eu/4fest/submit_instructions/

      η συμμετοχή στο διαγωνισμό γίνεται επιλέγοντας σαν είδος εκπομπής: Καντο νακουστεί…

      Αφού κάνετε τη σωστή μεταφόρτωση, παρακαλούμε διαγράψτε τη θεματική εκπομπή (από τη λίστα παραγωγών)

      Καλή συνέχεια

Επισκόπηση 1 απαντητικού νήματος
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.