4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: λάθος-διόρθωση στην υποβολή
19913
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19913,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

λάθος-διόρθωση στην υποβολή

  • Αυτό το θέμα έχει 11 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 8 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19913
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Καλημέρα! Κατά λάθος ανέβασα στο προφίλ την εικόνα που προοριζόταν για τη συμμετοχή… Μπορώ να το αλλάξω;Ευχαριστώ….Επίσης, στους συντελεστές θέλετε κ το όνομα του συντονιστή ή μόνο των μαθητών?Ευχαριστώ!

    • #19914
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Επίσης…ο τίτλος γιατί δεν χωράει???

    • #19915
      Maria
      Επισκέπτης

      Το τραγούδι που προσπαθούμε να ανεβάσουμε είναι ακριβώς τρία λεπτά ( όσο είναι και το όριο που έχετε θέσει στον διαγωνισμό ) Παρολαυτά δεν μας επιτρέπει να το φορτώσουμε γιατί το αναγνωρίζει μεγαλύτερης διάρκειας. Τι συμβαίνει?

      • #19929
        wpadmin
        Keymaster

        Ίσως να είναι κάποια δευτερόλεπτα παραπάνω από 3 λεπτά. Θα σας παρακαλέσουμε να προσαρμόσετε σε το πολύ 3:00 έτσι ώστε το σύστημα να επιτρέψει τη μεταφόρωσή του.

    • #19921
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      άλλαξα κ banner και ολοκλήρωσα συντελεστές…αν όμως έχω κάνει κάτι που δεν επιτρέπεται θα ήθελα να μου το πείτε.Ευχαριστώ!

      • #19926
        wpadmin
        Keymaster

        Καλησπέρα σας,
        Τι ακριβώς εννοείτε με το ” δεν επιτρέπεται “. Στην περιγραφή μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε για να περιγράψετε τη συμμετοχή σας.

    • #19930
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Αναφερόμουν στην εικόνα που αρχικά την είχα φορτώσει ως banner και τώρα την μετέφερα στην παραγωγή μαζί με το τραγούδι

      • #19936
        wpadmin
        Keymaster

        Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός στο banner αν εννοείτε αυτό. Δεν ξέρω αν έχω καταλάβει ακριβώς τι θέλετε να πείτε.

    • #19940
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Οκ, μάλλον από τα διάφορα κολλάω σε λεπτομέρειες (απλά η ίδια εικόνα για κάποιες ώρες ήταν ορατή στο προφίλ μας ενώ τώρα έχει μεταφερθεί στην παραγωγή)!Η ερώτηση για τον τίτλο που δεν χωράει ισχύει βέβαια…Ευχαριστώ κ συγγνώμη για το μπέρδεμα!

    • #19946
      wpadmin
      Keymaster

      Όχι εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα με το banner. Απλά σύμφωνα με τους όρους θα πρέπει να μην δημοσιοποιήσετε τη συμμετοχή σας πριν την ολοκλήρωση της αξιολόγησης από τους κριτές. Όσο για τον τίτλο θα πρέπει να τον προσαρμόσετε στον αριθμό χαρακτήρων που επιτρέπει το σύστημα.

      Καλή επιτυχία

    • #19949
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      οκ δεν δημοσιοποιήσαμε τίποτα. Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση!

    • #19951
      wpadmin
      Keymaster

      Να είστε καλά.

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19913
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Καλημέρα! Κατά λάθος ανέβασα στο προφίλ την εικόνα που προοριζόταν για τη συμμετοχή… Μπορώ να το αλλάξω;Ευχαριστώ….Επίσης, στους συντελεστές θέλετε κ το όνομα του συντονιστή ή μόνο των μαθητών?Ευχαριστώ!

    • #19914
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Επίσης…ο τίτλος γιατί δεν χωράει???

    • #19915
      Maria
      Επισκέπτης

      Το τραγούδι που προσπαθούμε να ανεβάσουμε είναι ακριβώς τρία λεπτά ( όσο είναι και το όριο που έχετε θέσει στον διαγωνισμό ) Παρολαυτά δεν μας επιτρέπει να το φορτώσουμε γιατί το αναγνωρίζει μεγαλύτερης διάρκειας. Τι συμβαίνει?

      • #19929
        wpadmin
        Keymaster

        Ίσως να είναι κάποια δευτερόλεπτα παραπάνω από 3 λεπτά. Θα σας παρακαλέσουμε να προσαρμόσετε σε το πολύ 3:00 έτσι ώστε το σύστημα να επιτρέψει τη μεταφόρωσή του.

    • #19921
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      άλλαξα κ banner και ολοκλήρωσα συντελεστές…αν όμως έχω κάνει κάτι που δεν επιτρέπεται θα ήθελα να μου το πείτε.Ευχαριστώ!

      • #19926
        wpadmin
        Keymaster

        Καλησπέρα σας,
        Τι ακριβώς εννοείτε με το ” δεν επιτρέπεται “. Στην περιγραφή μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε για να περιγράψετε τη συμμετοχή σας.

    • #19930
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Αναφερόμουν στην εικόνα που αρχικά την είχα φορτώσει ως banner και τώρα την μετέφερα στην παραγωγή μαζί με το τραγούδι

      • #19936
        wpadmin
        Keymaster

        Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός στο banner αν εννοείτε αυτό. Δεν ξέρω αν έχω καταλάβει ακριβώς τι θέλετε να πείτε.

    • #19940
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      Οκ, μάλλον από τα διάφορα κολλάω σε λεπτομέρειες (απλά η ίδια εικόνα για κάποιες ώρες ήταν ορατή στο προφίλ μας ενώ τώρα έχει μεταφερθεί στην παραγωγή)!Η ερώτηση για τον τίτλο που δεν χωράει ισχύει βέβαια…Ευχαριστώ κ συγγνώμη για το μπέρδεμα!

    • #19946
      wpadmin
      Keymaster

      Όχι εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα με το banner. Απλά σύμφωνα με τους όρους θα πρέπει να μην δημοσιοποιήσετε τη συμμετοχή σας πριν την ολοκλήρωση της αξιολόγησης από τους κριτές. Όσο για τον τίτλο θα πρέπει να τον προσαρμόσετε στον αριθμό χαρακτήρων που επιτρέπει το σύστημα.

      Καλή επιτυχία

    • #19949
      Μιχαηλίδου Βασιλική
      Επισκέπτης

      οκ δεν δημοσιοποιήσαμε τίποτα. Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση!

    • #19951
      wpadmin
      Keymaster

      Να είστε καλά.

Επισκόπηση 8 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.