4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ
19785
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19785,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ

  • Αυτό το θέμα έχει 17 απαντήσεις, 3 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 16 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19785
      ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ
      Επισκέπτης

      Καλημέρα σας.
      Προσπαθήσαμε να στείλουμε τη συμμετοχή του σχολείου μας στο διαγωνισμό.
      Κάναμε όλες τις απαραίτητες ενέργειες εγγραφής και αποστολής του αρχείου μας, αλλά φτάνοντας στο τελευταίο βήμα και αφού επισυνάψαμε το ηχητικό αρχείο μας, πατώντας το κουμπί “Συνέχεια” μας ξαναβγάζει στην ίδια σελίδα.
      Παρακαλούμε ελέγξτε εάν έχει παραληφθεί η συμμετοχή μας.

      Με εκτίμηση
      Ζαχαρένια Καραθανάση
      Προισταμένη σχολείου

    • #19786
      wpadmin
      Keymaster

      Ποιο είναι το σχολείο σας;

    • #19787
      Διαβαδιανάκη Ελίνα
      Επισκέπτης

      Μετά από πόση ώρα εμφανίζεται η συμμετοχή του σχολείου στην πλατφόρμα;

    • #19788
      wpadmin
      Keymaster

      Με από μερικά λεπτά.

    • #19802
      Στελλάκου Μαρία
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας. Σήμερα το απόγευμα έστειλα την 1η συμμετοχή του σχολείου μου (Γυμνάσιο Γυθείου. Επειδή διάβασα σε προηγούμενα μηνύματα ότι η συμμετοχή φαίνεται στον πίνακα συμμετοχών μετά από λίγη ώρα και επειδή ήδη έχουν περάσει δύο ώρες, μήπως είναι εύκολο να τσεκάρετε και τη δική μου συμμετοχή?

    • #19808
      wpadmin
      Keymaster

      Κ. Στελλάκου, έχετε ανεβάσει τη συμμετοχή σας ως σύντομο ραδιοφωνικό μήνυμα. Πρέπει να το ανεβάσετε στην κατηγορία: “Κάντο ν ακουστεί” και ανάλογα αν είναι τραγούδι ή ραδιοφωνικό μήνυμα.
      Προσέξτε και τη μέγιστη διάρκεια. Για τραγούδι είναι έως 3 λεπτά.

    • #19839
      ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ
      Επισκέπτης

      Χίλια ευχαριστώ. Έχω πελαγώσει με όλα αυτά……

    • #19955
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας!Ονομάζομαι Νείλος Παπάς!Σήμερα απο το μεσημέρι προσπαθώ να ανεβάσω το τραγούδι για την συμμετοχή στο διαγωνισμό Καν’το να ακουστεί 2017!Ένω λοιπόν μου έβγαλε το μήνυμα οτι η διαδικασία ολοκληρώθηκε δεν βλέπω το σχολείο μου στις συμμετοχές των τραγουδιών!Σας παρακαλώ πολύ αγαπητοί διοργανωτές επειδή είναι μεγάλο κρίμα να πάει χαμένη η προσπάθεια των παιδιών και του σχολείου για την συμμετοχή του βοηθήστε με αν μπορείτε ωστε να περαστεί η συμμετοχή μας στον διαγωνισμό!Σας ευχαριστώ πολύ!!!

    • #19958
      wpadmin
      Keymaster

      Καλησπέρα σας,
      μπορείτε να μας πείτε ποιο είναι το σχολείο σας;

    • #19960
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Το σχολείο μου είναι το 1ο Δημοτικο Σχολείο Αγίων Θεοδώρων.

    • #19961
      wpadmin
      Keymaster

      Προφανώς θα έχετε μεταφορτώσει τη συμμετοχή σας σε λάθος σημείο. Θα σας παρακαλούσαμε πολύ να ακολουθήσετε προσεκτικά τις οδηγίες υποβολής:

      Οδηγίες υποβολής

      Καλή συνέχεια

    • #19970
      Δέσπω Σωτηρίου
      Επισκέπτης

      Γεια σας. Ανέβασα πριν λίγο την συμμετοχή του σχολείου μας (Δημοτικό Σχολείο Μακεδονίτισσας Β΄ Κύπρος) αλλά δεν μου την εμφανίζει στις συμμετοχές. Μπορείτε να μου πείτε τι λάθος έκανα; Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

    • #19973
      wpadmin
      Keymaster

      Μπορείτε να το ελέγξετε τώρα;
      Εμείς ακούμε τη συμμετοχή σας κανονικά.

      Απλά αν είναι δυνατόν μπορείτε να αλλάξετε το όνομα του σχολείου σας και να αφαιρέσετε τον τόνο από το Μακεδονίτισσας Β΄ γιατί μπορεί να δημιουργεί πρόβλημα σε επόμενες μεταφορτώσεις σας;

      Καλή επιτυχία !

    • #19974
      ΝΟΤΗΣ ΓΕΝΙΤΖΕΣ
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα!

      Υπέβαλα πριν από αρκετές ώρες τη συμμετοχή του σχολείου μου, η οποία είναι θεματική εκπομπή. Το σχολείο μου δεν έχει εμφανιστεί στη λίστα συμμετοχών.
      Δεν έκανα προγραμματισμό και στον τύπο εκπομπής επέλεξα θεματική εκπομπή.
      Αν το μεταφορτώσω στο Κάντο ν΄ακουστεί το ηχητικό αρχείο δεν παίζει.

      Τι μου έχει διαφύγει;

      Ιουλιανή Βρούτση
      Ζάννειο Πειραματικό Λύκειο Πειραιά.

    • #19978
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Μόλις έκανα την μεταμόρφωση και ανέβασα το αρχείο!Πλέον το τραγούδι είναι ανεβασμένο ενώ μπορώ και το ακούω και απ’την πλατφόρμα!Μπορείτε σας παρακαλώ να μου επιβαιώσετε αν η συμμετοχή του σχολείου μου έχει καταχωρηθεί;

      • #19979
        wpadmin
        Keymaster

        Μα και βέβαια.
        Αφού το ακούτε εσείς το ακούμε και εμείς !

        Καλή σας επιτυχία !

    • #19980
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο άγχος είχα!Να ‘στε καλά και ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

    • #19981
      wpadmin
      Keymaster

      Δεν υπήρχε λόγος για άγχος. Συνάδελφοι είμαστε, δε θα σας αφήναμε έτσι…

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19785
      ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ
      Επισκέπτης

      Καλημέρα σας.
      Προσπαθήσαμε να στείλουμε τη συμμετοχή του σχολείου μας στο διαγωνισμό.
      Κάναμε όλες τις απαραίτητες ενέργειες εγγραφής και αποστολής του αρχείου μας, αλλά φτάνοντας στο τελευταίο βήμα και αφού επισυνάψαμε το ηχητικό αρχείο μας, πατώντας το κουμπί “Συνέχεια” μας ξαναβγάζει στην ίδια σελίδα.
      Παρακαλούμε ελέγξτε εάν έχει παραληφθεί η συμμετοχή μας.

      Με εκτίμηση
      Ζαχαρένια Καραθανάση
      Προισταμένη σχολείου

    • #19786
      wpadmin
      Keymaster

      Ποιο είναι το σχολείο σας;

    • #19787
      Διαβαδιανάκη Ελίνα
      Επισκέπτης

      Μετά από πόση ώρα εμφανίζεται η συμμετοχή του σχολείου στην πλατφόρμα;

    • #19788
      wpadmin
      Keymaster

      Με από μερικά λεπτά.

    • #19802
      Στελλάκου Μαρία
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας. Σήμερα το απόγευμα έστειλα την 1η συμμετοχή του σχολείου μου (Γυμνάσιο Γυθείου. Επειδή διάβασα σε προηγούμενα μηνύματα ότι η συμμετοχή φαίνεται στον πίνακα συμμετοχών μετά από λίγη ώρα και επειδή ήδη έχουν περάσει δύο ώρες, μήπως είναι εύκολο να τσεκάρετε και τη δική μου συμμετοχή?

    • #19808
      wpadmin
      Keymaster

      Κ. Στελλάκου, έχετε ανεβάσει τη συμμετοχή σας ως σύντομο ραδιοφωνικό μήνυμα. Πρέπει να το ανεβάσετε στην κατηγορία: “Κάντο ν ακουστεί” και ανάλογα αν είναι τραγούδι ή ραδιοφωνικό μήνυμα.
      Προσέξτε και τη μέγιστη διάρκεια. Για τραγούδι είναι έως 3 λεπτά.

    • #19839
      ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ
      Επισκέπτης

      Χίλια ευχαριστώ. Έχω πελαγώσει με όλα αυτά……

    • #19955
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα σας!Ονομάζομαι Νείλος Παπάς!Σήμερα απο το μεσημέρι προσπαθώ να ανεβάσω το τραγούδι για την συμμετοχή στο διαγωνισμό Καν’το να ακουστεί 2017!Ένω λοιπόν μου έβγαλε το μήνυμα οτι η διαδικασία ολοκληρώθηκε δεν βλέπω το σχολείο μου στις συμμετοχές των τραγουδιών!Σας παρακαλώ πολύ αγαπητοί διοργανωτές επειδή είναι μεγάλο κρίμα να πάει χαμένη η προσπάθεια των παιδιών και του σχολείου για την συμμετοχή του βοηθήστε με αν μπορείτε ωστε να περαστεί η συμμετοχή μας στον διαγωνισμό!Σας ευχαριστώ πολύ!!!

    • #19958
      wpadmin
      Keymaster

      Καλησπέρα σας,
      μπορείτε να μας πείτε ποιο είναι το σχολείο σας;

    • #19960
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Το σχολείο μου είναι το 1ο Δημοτικο Σχολείο Αγίων Θεοδώρων.

    • #19961
      wpadmin
      Keymaster

      Προφανώς θα έχετε μεταφορτώσει τη συμμετοχή σας σε λάθος σημείο. Θα σας παρακαλούσαμε πολύ να ακολουθήσετε προσεκτικά τις οδηγίες υποβολής:

      Οδηγίες υποβολής

      Καλή συνέχεια

    • #19970
      Δέσπω Σωτηρίου
      Επισκέπτης

      Γεια σας. Ανέβασα πριν λίγο την συμμετοχή του σχολείου μας (Δημοτικό Σχολείο Μακεδονίτισσας Β΄ Κύπρος) αλλά δεν μου την εμφανίζει στις συμμετοχές. Μπορείτε να μου πείτε τι λάθος έκανα; Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

    • #19973
      wpadmin
      Keymaster

      Μπορείτε να το ελέγξετε τώρα;
      Εμείς ακούμε τη συμμετοχή σας κανονικά.

      Απλά αν είναι δυνατόν μπορείτε να αλλάξετε το όνομα του σχολείου σας και να αφαιρέσετε τον τόνο από το Μακεδονίτισσας Β΄ γιατί μπορεί να δημιουργεί πρόβλημα σε επόμενες μεταφορτώσεις σας;

      Καλή επιτυχία !

    • #19974
      ΝΟΤΗΣ ΓΕΝΙΤΖΕΣ
      Επισκέπτης

      Καλησπέρα!

      Υπέβαλα πριν από αρκετές ώρες τη συμμετοχή του σχολείου μου, η οποία είναι θεματική εκπομπή. Το σχολείο μου δεν έχει εμφανιστεί στη λίστα συμμετοχών.
      Δεν έκανα προγραμματισμό και στον τύπο εκπομπής επέλεξα θεματική εκπομπή.
      Αν το μεταφορτώσω στο Κάντο ν΄ακουστεί το ηχητικό αρχείο δεν παίζει.

      Τι μου έχει διαφύγει;

      Ιουλιανή Βρούτση
      Ζάννειο Πειραματικό Λύκειο Πειραιά.

    • #19978
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Μόλις έκανα την μεταμόρφωση και ανέβασα το αρχείο!Πλέον το τραγούδι είναι ανεβασμένο ενώ μπορώ και το ακούω και απ’την πλατφόρμα!Μπορείτε σας παρακαλώ να μου επιβαιώσετε αν η συμμετοχή του σχολείου μου έχει καταχωρηθεί;

      • #19979
        wpadmin
        Keymaster

        Μα και βέβαια.
        Αφού το ακούτε εσείς το ακούμε και εμείς !

        Καλή σας επιτυχία !

    • #19980
      ΝΕΙΛΟΣ ΠΑΠΑΣ
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο άγχος είχα!Να ‘στε καλά και ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

    • #19981
      wpadmin
      Keymaster

      Δεν υπήρχε λόγος για άγχος. Συνάδελφοι είμαστε, δε θα σας αφήναμε έτσι…

Επισκόπηση 16 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.