4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Πρόβλημα στην αναπαραγωγή του ραδιοφωνικού μηνύματος
19969
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19969,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

Πρόβλημα στην αναπαραγωγή του ραδιοφωνικού μηνύματος

  • Αυτό το θέμα έχει 2 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη Ε.
Επισκόπηση 2 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19969
      Ε
      Επισκέπτης

      Έκανα πριν λίγες ώρες μεταφόρτωση της συμμετοχής του σχολείου μου (2ο Δημοτικό Πετρούπολης) και διαπίστωσα ότι έγινε δεκτή η συμμετοχή μου. Όταν όμως πήγα να κάνω αναπαραγωγή του ραδιοφωνικού μου μηνύματος από τις παραγωγές μου αυτό δεν έπαιζε. Έτσι το κατάργησα και έκανα εκ νέου καταχώρηση μόλις πριν από λίγα λεπτά. Όμως και πάλι το μήνυμά μου δεν παίζει. Γιατί συμβαίνει αυτό; Τι μπορώ να κάνω;
      Όπως καταλάβατε είμαι νέα στο μαθητικό ραδιόφωνο. Συγγνώμη που σας κουράζω. Από τα λάθη όμως θέλω να πιστεύω ότι θα μάθω… Ευχαριστώ!

    • #19971
      wpadmin
      Keymaster

      Νομίζω πως τώρα πρέπει να ακούγεται.

      Καλή σας επιτυχία.

    • #19972
      Ε
      Επισκέπτης

      Ευχαριστώ!!!

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19969
      Ε
      Επισκέπτης

      Έκανα πριν λίγες ώρες μεταφόρτωση της συμμετοχής του σχολείου μου (2ο Δημοτικό Πετρούπολης) και διαπίστωσα ότι έγινε δεκτή η συμμετοχή μου. Όταν όμως πήγα να κάνω αναπαραγωγή του ραδιοφωνικού μου μηνύματος από τις παραγωγές μου αυτό δεν έπαιζε. Έτσι το κατάργησα και έκανα εκ νέου καταχώρηση μόλις πριν από λίγα λεπτά. Όμως και πάλι το μήνυμά μου δεν παίζει. Γιατί συμβαίνει αυτό; Τι μπορώ να κάνω;
      Όπως καταλάβατε είμαι νέα στο μαθητικό ραδιόφωνο. Συγγνώμη που σας κουράζω. Από τα λάθη όμως θέλω να πιστεύω ότι θα μάθω… Ευχαριστώ!

    • #19971
      wpadmin
      Keymaster

      Νομίζω πως τώρα πρέπει να ακούγεται.

      Καλή σας επιτυχία.

    • #19972
      Ε
      Επισκέπτης

      Ευχαριστώ!!!

Επισκόπηση 2 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2017”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.