4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: συνθηματικό
19531
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-19531,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187
 

συνθηματικό

  • Αυτό το θέμα έχει 8 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 1 μήνα πριν από τον χρήστη Κυριακή Χρυσάνθου.
Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19531
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      ‘Οταν λέει στη σελίδα του ραδιοθησαυρού εισάγετε συνθηματικό τι θέλει, το συνθηματικό που πήραμε σε μήνυμα ή την λέξη του γρύφου; Τίποτα δεν φαίνεται να λειτουργεί…

    • #19569
      Άννα Πατεράκη
      Επισκέπτης

      Ο τετραψήφιος κωδικός που πήρατε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και είναι μοναδικός για το σχολείο σας, θα πρέπει να γραφεί στο πεδίο ‘Κωδικός σχολείου’ που υπάρχει στη Φόρμα Απάντησης, η οποία βρίσκεται στη Σελίδα του Κυνηγού, την οποία πρέπει να ΞΕ-κλειδώσετε, δίνοντας το συνθηματικό, δηλαδή την απάντηση του γρίφου με κεφαλαία ελληνικά γράμματα! Χμ… η απάντηση μου είναι ένας ακόμη γρίφος, μου φαίνεται! Καλή επιτυχία Κυριακή… ελπίζω να βοήθησα!

    • #19583
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Σαφέστατη η απάντηση και… λειτούργησε! Ευχαριστώ ‘Αννα!

    • #19584
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Για τον επόμενο γρίφο έχουμε ήδη στοιχεία; Δεν άκουσα κάτι.

    • #19649
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Ευχαριστώ!

      • #19690
        Άννα Πατεράκη
        Επισκέπτης

        Κυριακή,
        καλύτερα να κρατήσεις τον πρώτο κωδικό, αυτόν που έχεις χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα. Μην κάνεις άλλες διορθώσεις στη φόρμα, θα επικοινωνήσουμε με άλλο τρόπο για τις τελευταίες λεπτομέριες. Παρόλα αυτά αν έχεις χρησιμοποιήσει εν τω μεταξύ κάποιον άλλο θα το υπολογίσουμε στους κύκλους σας! καλή συνέχεια…

        • #20128
          Κυριακή Χρυσάνθου
          Επισκέπτης

          Ευχαριστώ για την απάντηση! Θα μείνω με τον πρώτο κωδικό.

    • #19652
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Έκανα 3 φορές εγγραφή στο φεστιβάλ γιατί κάθε φορά άλλαζαν οι συμμετοχές μας (και ακόμα δεν σταθεροποιήθηκε ο αριθμός μας!). Έτσι όμως έχω 3 κωδικούς για το κυνήγι του θησαυρού. Ποιον να χρησιμοποιήσω?

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #19531
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      ‘Οταν λέει στη σελίδα του ραδιοθησαυρού εισάγετε συνθηματικό τι θέλει, το συνθηματικό που πήραμε σε μήνυμα ή την λέξη του γρύφου; Τίποτα δεν φαίνεται να λειτουργεί…

    • #19569
      Άννα Πατεράκη
      Επισκέπτης

      Ο τετραψήφιος κωδικός που πήρατε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και είναι μοναδικός για το σχολείο σας, θα πρέπει να γραφεί στο πεδίο ‘Κωδικός σχολείου’ που υπάρχει στη Φόρμα Απάντησης, η οποία βρίσκεται στη Σελίδα του Κυνηγού, την οποία πρέπει να ΞΕ-κλειδώσετε, δίνοντας το συνθηματικό, δηλαδή την απάντηση του γρίφου με κεφαλαία ελληνικά γράμματα! Χμ… η απάντηση μου είναι ένας ακόμη γρίφος, μου φαίνεται! Καλή επιτυχία Κυριακή… ελπίζω να βοήθησα!

    • #19583
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Σαφέστατη η απάντηση και… λειτούργησε! Ευχαριστώ ‘Αννα!

    • #19584
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Για τον επόμενο γρίφο έχουμε ήδη στοιχεία; Δεν άκουσα κάτι.

    • #19649
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Ευχαριστώ!

      • #19690
        Άννα Πατεράκη
        Επισκέπτης

        Κυριακή,
        καλύτερα να κρατήσεις τον πρώτο κωδικό, αυτόν που έχεις χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα. Μην κάνεις άλλες διορθώσεις στη φόρμα, θα επικοινωνήσουμε με άλλο τρόπο για τις τελευταίες λεπτομέριες. Παρόλα αυτά αν έχεις χρησιμοποιήσει εν τω μεταξύ κάποιον άλλο θα το υπολογίσουμε στους κύκλους σας! καλή συνέχεια…

        • #20128
          Κυριακή Χρυσάνθου
          Επισκέπτης

          Ευχαριστώ για την απάντηση! Θα μείνω με τον πρώτο κωδικό.

    • #19652
      Κυριακή Χρυσάνθου
      Επισκέπτης

      Έκανα 3 φορές εγγραφή στο φεστιβάλ γιατί κάθε φορά άλλαζαν οι συμμετοχές μας (και ακόμα δεν σταθεροποιήθηκε ο αριθμός μας!). Έτσι όμως έχω 3 κωδικούς για το κυνήγι του θησαυρού. Ποιον να χρησιμοποιήσω?

Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Κυνήγι Ράδιο-Θησαυρού 2017’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.