5ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Έλεγχος υποβολής συμμετοχής
21396
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-21396,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27908
 

Έλεγχος υποβολής συμμετοχής

  • Αυτό το θέμα έχει 1 απάντηση, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 6 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη wpadmin.
Επισκόπηση 1 απαντητικού νήματος
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #21396
      Μαλαματένια Λίζου
      Επισκέπτης

      Καλημέρα.
      Το σχολείο που έχω την οργανική μου είναι άλλο από αυτό με το οποίο υπέβαλα συμμετοχή. Για την ακρίβεια συμμετείχε στο διαγωνισμό Καν’το να ακουστεί ένα τμήμα από το σχολείο συμπληρώνω το ωράριό μου. Όταν κατέθεσα όμως τη συμμετοχή, το σύστημα κατέγραψε ως συμμετέχον σχολείο αυτό της οργανικής μου. Επίσης, αρχικά δεν έγινε αποδεκτή η συμμετοχή και την ξαναέστειλα. Δεν είμαι όμως σίγουρη, αν το αρχείο Mp3 επισυνάφθηκε σωστά. Υπάρχει η δυνατότητα ελέγχου και επιβεβαίωσης, είτε από πλευράς μου, είτε από δικής σας πλευράς;

      Ευχαριστώ

    • #21397
      wpadmin
      Keymaster

      Γεια σας.

      Ποιο είναι το σχολείο που συμπληρώνετε ωράριο;

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #21396
      Μαλαματένια Λίζου
      Επισκέπτης

      Καλημέρα.
      Το σχολείο που έχω την οργανική μου είναι άλλο από αυτό με το οποίο υπέβαλα συμμετοχή. Για την ακρίβεια συμμετείχε στο διαγωνισμό Καν’το να ακουστεί ένα τμήμα από το σχολείο συμπληρώνω το ωράριό μου. Όταν κατέθεσα όμως τη συμμετοχή, το σύστημα κατέγραψε ως συμμετέχον σχολείο αυτό της οργανικής μου. Επίσης, αρχικά δεν έγινε αποδεκτή η συμμετοχή και την ξαναέστειλα. Δεν είμαι όμως σίγουρη, αν το αρχείο Mp3 επισυνάφθηκε σωστά. Υπάρχει η δυνατότητα ελέγχου και επιβεβαίωσης, είτε από πλευράς μου, είτε από δικής σας πλευράς;

      Ευχαριστώ

    • #21397
      wpadmin
      Keymaster

      Γεια σας.

      Ποιο είναι το σχολείο που συμπληρώνετε ωράριο;

Επισκόπηση 1 απαντητικού νήματος
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2018”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.