5ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (mp3)
21399
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-21399,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27908
 

ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (mp3)

  • Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 6 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΙ.
Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #21399
      ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
      Επισκέπτης

      Γεια σας και πάλι από το 1ο γυμν.Ελ.Βενιζέλου Χανίων! Εχω κάνει την διαδικασία υποβολής 3 φορές μέχρι τώρα μη παραλείποντας το όνομα και την περιγραφή στα αγγλικά και τα ελληνικά, αλλάζοντας την γλλώσσα σε greek modern και ανεβάζοντας το mp3 – τραγούδι. Ωστόσο όταν αναζητώ είτε το σχολείο μου είτε το τραγούδι για να επαληθεύσω ότι όλα ανέβηκαν σωστά, βλέπω μόνο τίτλο και την περιγραφή του τραγουδιού στα ελληνικά. Τι δεν έχει γίνει σωστά? Υποψιάζομαι μόνο το ότι όταν έκανα την εγγραφή μου δήλωσα τον τίτλο του σχολείου στα ελληνικά κι όχι στα αγγλικά, αλλά αυτό δεν επιδέχεται αλλαγή. Βοηθήστε με παρακαλώ πριν χάσω την αυριανή προθεσμία!

    • #21400
      wpadmin
      Keymaster

      Δώστε μου το username σας να το ελέγξουμε.

    • #21401
      ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
      Επισκέπτης

      Το username που εχω ειναι mepapadopo

    • #21402
      wpadmin
      Keymaster

      Σας απαντήσαμε στην ιστοσελίδα europeanschoolradio.eu
      Είναι εντάξει η συμμετοχή σας. Την έχουμε παραλάβει.
      Καλή επιτυχία!

    • #21404
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΙ
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστώ πολύ! τώρα βλέπω και το podcasts αλλα πατώντας την έναρξη του mp3 δεν κινείται τίποτα και δεν ακουω τίποτα…. Μήπως αν το δω σε άλλον υπολογιστή να μην υπάρχει πρόβλημα?

    • #21405
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΙ
      Επισκέπτης

      ΕΝΤΆΞΕΙ ΤΟ ΜΠ3 ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ. ΣΑςΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #21399
      ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
      Επισκέπτης

      Γεια σας και πάλι από το 1ο γυμν.Ελ.Βενιζέλου Χανίων! Εχω κάνει την διαδικασία υποβολής 3 φορές μέχρι τώρα μη παραλείποντας το όνομα και την περιγραφή στα αγγλικά και τα ελληνικά, αλλάζοντας την γλλώσσα σε greek modern και ανεβάζοντας το mp3 – τραγούδι. Ωστόσο όταν αναζητώ είτε το σχολείο μου είτε το τραγούδι για να επαληθεύσω ότι όλα ανέβηκαν σωστά, βλέπω μόνο τίτλο και την περιγραφή του τραγουδιού στα ελληνικά. Τι δεν έχει γίνει σωστά? Υποψιάζομαι μόνο το ότι όταν έκανα την εγγραφή μου δήλωσα τον τίτλο του σχολείου στα ελληνικά κι όχι στα αγγλικά, αλλά αυτό δεν επιδέχεται αλλαγή. Βοηθήστε με παρακαλώ πριν χάσω την αυριανή προθεσμία!

    • #21400
      wpadmin
      Keymaster

      Δώστε μου το username σας να το ελέγξουμε.

    • #21401
      ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
      Επισκέπτης

      Το username που εχω ειναι mepapadopo

    • #21402
      wpadmin
      Keymaster

      Σας απαντήσαμε στην ιστοσελίδα europeanschoolradio.eu
      Είναι εντάξει η συμμετοχή σας. Την έχουμε παραλάβει.
      Καλή επιτυχία!

    • #21404
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΙ
      Επισκέπτης

      Σας ευχαριστώ πολύ! τώρα βλέπω και το podcasts αλλα πατώντας την έναρξη του mp3 δεν κινείται τίποτα και δεν ακουω τίποτα…. Μήπως αν το δω σε άλλον υπολογιστή να μην υπάρχει πρόβλημα?

    • #21405
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΙ
      Επισκέπτης

      ΕΝΤΆΞΕΙ ΤΟ ΜΠ3 ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ. ΣΑςΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Επισκόπηση 5 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2018”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.