5ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | Θέμα: Πρόβλημα στην διαδικασία ψηφοφορίας
21552
topic,bbpress,no-js,topic-template-default,single,single-topic,postid-21552,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-27908
 

Πρόβλημα στην διαδικασία ψηφοφορίας

  • Αυτό το θέμα έχει 7 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 6 έτη, 2 μήνες πριν από τον χρήστη Αντιγόνη Γκαβαρδίνα.
Επισκόπηση 7 απαντητικών νημάτων
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #21552
      Νικόλαος Γιαννής
      Επισκέπτης

      Πάω να ψηφίσω από το tablet, πατάω την κάρδια και δεν την δέχεται και μου πετάει μια διαφημιστική εικόνα.

    • #21574
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Συμμετέχουμε στην ψηφοφορία και οι γονείς μας ενημερώνουν ότι δεν μπορούν να ψηφίσουν πια. Πηγαίνουμε πολύ καλά στην ψηφοφορία. Τι απάντηση να δώσουμε;
      Ευχαριστώ!

    • #21575
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητοί συνάδελφοι, δεν είναι διαφημιστική εικόνα αλλά έλεγχος captha όπως το χαρακτηριστικό “Δεν είμαι ρομπότ”.
      Αν σας βγάζει γέφυρες, πρέπει να επιλέγετε τις εικόνες με τις γέφυρες για παράδειγμα. Όταν εξαφανιστεί η εικόνα, τότε θα μπορείτε να ψηφίσετε.

    • #21598
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21600
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21601
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21602
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21603
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
    • #21552
      Νικόλαος Γιαννής
      Επισκέπτης

      Πάω να ψηφίσω από το tablet, πατάω την κάρδια και δεν την δέχεται και μου πετάει μια διαφημιστική εικόνα.

    • #21574
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Συμμετέχουμε στην ψηφοφορία και οι γονείς μας ενημερώνουν ότι δεν μπορούν να ψηφίσουν πια. Πηγαίνουμε πολύ καλά στην ψηφοφορία. Τι απάντηση να δώσουμε;
      Ευχαριστώ!

    • #21575
      wpadmin
      Keymaster

      Αγαπητοί συνάδελφοι, δεν είναι διαφημιστική εικόνα αλλά έλεγχος captha όπως το χαρακτηριστικό “Δεν είμαι ρομπότ”.
      Αν σας βγάζει γέφυρες, πρέπει να επιλέγετε τις εικόνες με τις γέφυρες για παράδειγμα. Όταν εξαφανιστεί η εικόνα, τότε θα μπορείτε να ψηφίσετε.

    • #21598
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21600
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21601
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21602
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

    • #21603
      Αντιγόνη Γκαβαρδίνα
      Επισκέπτης

      Ευχαριστούμε!

Επισκόπηση 7 απαντητικών νημάτων
  • Η συζήτηση ‘Διαγωνισμός “Καν’το ν’ακουστεί 2018”’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.