4ο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου | 1
62186
page-template-default,page,page-id-62186,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,overlapping_content,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-62187,elementor-page elementor-page-62186
 

1

Βραβεία, Ειδικές Διακρίσεις και Έπαινοι Συμμετοχής

Βραβείο Πρωτοβάθμιας

Βραβείο Δευτεροβάθμιας

Δημοτικό Σχολείο Σχολαρίου
Terra Santa College

Βραβείο Ακροατών ESR

1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Θεοδώρων

Βραβείο Πρωτοβάθμιας

Βραβείο Δευτεροβάθμιας

5ο Δημοτικό Σχολείο Ρεθύμνου
8ο Γυμνάσιο Αχαρνών
Ειδικές Διακρίσεις

Ξενόγλωσσου

Στίχου

Ράδιο-επικοινώνησε

1ο ΓΕΛ Νεάπολης Θεσσαλονίκης
5ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου
Μουσικό Σχολείο Βέροιας

Συνεργασίας Ελληνικών Σχολείων και της Ομογένειας

Ενήλικοι Μαθητές στο Τραγούδι

Λιλιπούτειων Ερμηνευτών

11 Ελληνικά Σχολεία από όλο τον κόσμο
Εσπερινό Γυμνάσιο Κιλκίς
8o Νηπιαγωγείο Νάουσας
Έπαινος Συμμετοχής

Ειδικών Σχολείων στο Τραγούδι

Κέντρο Εκπαίδευσης και Αποκατάστασης Τυφλών
Δημόσιο Ειδικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης
Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Κορωπίου – Τ.Ε.Ε. Ειδικής Αγωγής Α’ Βαθμ. Κορωπίου
Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης

Συμμετοχές με την υψηλότερη βαθμολογία από την κριτική επιτροπή

,κατά την πρώτη φάση της αξιολόγησης (σε τυχαία σειρά)

Πρωτοβάθμιας

Δευτεροβάθμιας

1ο Δημοτικό Σχολείο Σκάλας Ωρωπου και Νέων Παλατίων

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

1ο Δημοτικό Σχολείο Παπάγου

Εκπαιδευτήρια Νίκου Μπακογιάννη

3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου

6ο Δημοτικό Σχολείο Δράμας

9o ΔΣ Αγ. Δημητρίου

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Εκπαιδευτήρια Αργύρη-Λαιμού

3ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών

3ο Νηπιαγωγείο Καλυθίων Ρόδου

Σχολή Αγίας Μαρίας
Γυμνάσιο Καλογερόπουλου
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
Πειραματικό Γενικό Λύκειο Ηρακλείου Κρήτης
Λύκειο Λινόπετρας
Μουσικό Σχολείο Βέροιας
ΓΕΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
Ιδιωτική Ελληνική Σχολή Φόρουμ
Μουσικό Σχολείο Ρεθύμνου
ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΙΤΣΗ, ΛΕΜΥΘΟΥ
ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΙΤΣΗ, ΛΕΜΥΘΟΥ
Περιφερειακό Γυμνάσιο Κοκκινοτριμιθιάς

Πρωτοβάθμιας

Δευτεροβάθμιας

Δημοτικό Σχολείο Μακεδονίτισσας Β’
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΤΑΛΩΣ)
33 Νηπιαγωγείο Ηρακλειου
Εκπαιδευτήρια Νίκου Μπακογιάννη
5ο Νηπιαγωγείο Χρυσούπολης
Αρσάκειο Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
8ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου
Δημοτικό σχολείο Ερυμάνθειας
JUNIOR ACADEMY
10ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων
1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου
ΔΗΜΟΣΘΕΝΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου
Γενικό Εκκλησιαστικό Λύκειο Ριζαρείου Σχολής
Γυμνάσιο Θουρίας
1ο ΕΠΑΛ ΥΜΗΤΤΟΥ
Terra Santa College
1ο Ε.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΝΝΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
6ο Λύκειο Καβάλας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ